DUXfree pánské tenisky - černo/modré

Kód: 4047372072118
Neohodnoceno
Značka: CHUNG SHI
2 250 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta
Tenisky DUXfree Berlin - lehkost na podrážce z materiálu Duflex která Vás uchvátí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxační sportovní obuv DUXfree má podrážku vyrobenou z originálního materiálu DUFLEX s ojedinělými viskoelastickými vlastnostmi. Ten odlišuje boty DUX od ostatních výrobků. Díky němu obuv dokonale tlumí / absorbuje otřesy a poskytuje tak úlevu přetíženým kloubům pohybového aparátu. Zároveň, díky pocitu mírné nestability, nutí tělo k vyrovnání vzpřímeného postoje a k jeho opakovaným korekcím. Minimalizují únavu a pocity těžkých nohou. Dostatečný prostor pro prsty zvyšuje pocit pohodlí. Jak ukázaly výsledky testování německého časopisu ÖKO -TEST (07/2008), materiál DUFLEX® je ojedinělý i tím, že z něho nedochází k uvolňování karcinogenních látek které mohou pronikat do těla přes pokožku nohou.

Boty obujte a vykročte. Určeno k vnějšímu použití :-)

Pokud se netrefíte s velikostí napoprvé, nezoufejte. Vše napravíme a společně určitě nalezneme vhodnou velikost pro každou nohu.

Proces výroby je poměrně unikátní a s ním souvisí i možný drobný rozdíl ve velikosti jednotlivých párů (každý pár je tak trochu originál). Výrobce uvádí odchylku do 0,1 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: