DUX Trainer tenisky - černá

Kód: 4047372004560
Neohodnoceno
Značka: CHUNG SHI
1 900 Kč
není skladem
Varianta
Dux trainer - lehkost na podrážce z materiálu Duflex která Vás uchvátí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxační obuv DUX trainer má podrážku vyrobenou z originálního materiálu DUFLEX s ojedinělými viskoelastickými vlastnostmi. Ten odlišuje boty DUX od ostatních výrobků.

Díky němu DUX dokonale tlumí / absorbuje otřesy a poskytuje tak úlevu přetíženým kloubům pohybového aparátu. Zároveň, díky pocitu mírné nestability, nutí tělo k vyrovnání vzpřímeného postoje a k jeho opakovaným korekcím. Minimalizují únavu a pocity těžkých nohou.

Dostatečný prostor pro prsty zvyšuje pocit pohodlí. Jak ukázaly výsledky testování německého časopisu ÖKO -TEST (07/2008), materiál DUFLEX® je ojedinělý i tím, že z něho nedochází k uvolňování karcinogenních látek které mohou pronikat do těla přes pokožku nohou.

Boty obujte a vykročte. Určeno k vnějšímu použití :-)

Významným faktorem ovlivňujícím volbu vhodné velikosti je výška nártu. Noha s vysokým nártem nepůjde zasunout do boty stejně jako noha nízká. V zadní části – v oblasti paty tak může vyžadovat větší velikost. Pokud se netrefíte napoprvé, nezoufejte. Vše napravíme a společně určitě nalezneme vhodnou velikost pro každou nohu.

Proces výroby je poměrně unikátní a s ním souvisí i možný drobný rozdíl ve velikosti jednotlivých párů (každý pár je tak trochu originál). Výrobce uvádí odchylku do 0,1 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: