Bandáž zápěstí PUSH med

Kód: MP-3822
Neohodnoceno
Značka: GPS OFA
970 Kč
Skladem
Položka byla vyprodána…
Delší varianta bandáže na zápěstí - PUSH med poskytuje zápěstí snadno dávkovanou kompresi která pomáhá jeho stabilizaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Delší varianta bandáže na zápěstí - PUSH med poskytuje zápěstí snadno dávkovanou kompresi která pomáhá jeho stabilizaci. Dlaň zůstává volná pro úchop, na ulnární straně je bandáž jemně vypolstrovaná a tvoří tzv. komfortní zónu. Tělo bandáže je delší a pevnější než u varianty care. Jedná se o zdravotnický prostředek.

Díky své konstrukci (zabudované lamely, klouby, peloty či dlahy) a použitým materiálům poskytují postiženému kloubu vysokou mechanickou oporu. Díky elastickým páskům působí na pohybový aparát značnou kompresí, čímž významně přispívají k zajištění vysoké biomechanické stability. Používají se k doléčení pooperačních stavů, při nestabilitách kloubů a pro pomoc vazivovému a kloubnímu aparátu fungovat pod zátěží.

Již od první poloviny devadesátých let je PUSH pojmem ve funkční terapii poranění pohybového aparátu. Kombinace tří základních faktorů - mechanické podpory (výztuhy, peloty), komprese (elatické pásy) a dokonalé adheze / přilnutí k povrchu těla (silikonové adezní prvky) v provedení z nejmodernějších materiálů zajišťujících dokonalý komfort a tepelnou pohodu. To jsou základní prvky vytvářející dohromady celek - kolekci bandáží PUSH.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: