DUX Premium modrá

Kód: 4047372029532
Neohodnoceno
Značka: CHUNG SHI
950 Kč
Skladem (1 ks)
Boty DUX lze považovat za relaxační a zdravotní obuv s certifikací EN ISO 20347 ověřující rezistenci proti uklouznutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gumové dřeváky obecně vychází ze známého konceptu „crocs“. V případě bot DUX  jsou použitým materiálem DUFLEX dodány nové vlastnosti a boty DUX lze považovat za relaxační a zdravotní obuv s certifikací EN ISO 20347 ověřující rezistenci proti uklouznutí. Jsou velmi oblíbené i jako pracovní obuv tam kde je to možné. Např. mezi lékaři a sestřičkami.

Relaxační obuv DUX je vyrobena z originálního materiálu DUFLEX® s ojedinělými viskoelastickými vlastnostmi. Ten odlišuje boty DUX od ostatních výrobků. Díky němu DUX dokonale tlumí / absorbuje otřesy a poskytuje tak úlevu přetíženým kloubům pohybového aparátu. Zároveň, díky pocitu mírné nestability, nutí tělo k vyrovnání vzpřímeného postoje a k jeho opakovaným korekcím. Minimalizují únavu a pocity těžkých nohou. Dostatečný prostor pro prsty zvyšuje pocit pohodlí. Jak ukázaly výsledky testování německého časopisu ÖKO -TEST (07/2008), materiál DUFLEX® je ojedinělý i tím, že z něho nedochází k uvolňování karcinogenních látek které mohou pronikat do těla přes pokožku nohou. Dux Premium mají navíc regulovatelný zadní pásek.

V květnu 2018 byly Duxy po deseti letech opětovně testovány časopisem ÖKO-TEST (tentokrát tmavě modré - Navy vel. XXL) a hodnocení " SEHR GUT" obhájily!!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: