DRIXON Biobeam 940 - Biolampy

K jednoduché bezbolestné a bez lékové léčbě pohybového aparátu (artrózy, kloubů, svalů, zánětů a bolesti).

Kód EAN: 7290003256822
Výrobce: DRIXON
Kategorie: Biolampy
Dostupnost: Není skladem
Záruka (měsíců): 36
Naše cena: 5 996,00 Kč (4 955,37 Kč bez DPH)
kusů

Podrobný popis

 

Léčba bez léků, bez bolesti, bez rizika – moderní vysoce účinný terapeutický systém určený pro bezbolestnou léčbu pohybového aparátu bez vedlejších nebo negativních účinků. Využívá vlastní, patentově chráněnou technologii léčebných vlastností specifického paprsku jedné vlnové délky 940nm, která je účinná při léčbě pohybového aparátu.

BioBeam 940 má výrazný analgetický, protizánětlivý a hojivý (biostimulační) efekt, což výrazně snižuje počet lékařských zákroků, množství užívaných léků a s tím spojené odbourání jejich vedlejších a nežádoucích účinků. Výrobce tohoto lékařského přístroje – izraelská společnost Syro technologies, začala jako vůbec první na světě používat infračerveného paprsku jedné vlnové délky 940nm k léčbě pohybového aparátu. Přístroje BioBeam 940 mají za sebou více jak 12 let intenzivního klinického testování a miliony spokojených pacientů na celém světě, což svědčí o velkém léčebném využití těchto přístrojů. Zatímco jiné fototerapeutické metody jsou velmi nákladné a často vyžadují klinickou aplikaci - lehký, přenosný a cenově dostupný Biobeam™ 940 je vhodný i pro domácí použití. BioBeam 940 poskytuje rychlou úlevu od akutních, chronických, kloubových a revmatických obtíží a napomáhá tělu v návratu do normálu.


BioBeam 940 může být použit jako alternativa k farmaceutickým přípravkům a fyzioterapii nebo ve spojení s nimi - je účinným fototerapeutickým prostředkem ke zmírnění bolesti. Jedná se o fototerapeutický zdravotnický přístroj třídy 2A, odpovídá příloze VI směrnice 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích a má certifikát CE (CE 0473).

Klinickými testy bylo doloženo, že léčba přístrojem BioBeam významně snižuje bolesti spojené mimo jiné s chronickým zánětem šlachy a artritidou páteře. Pacienti s degenerativním onemocněním kolena a měknutím chrupavky pately dosáhli významného zlepšení, pokud jde o bolest, energii, schopnost zdolat schody a snášení chůze.

Paprsek přístroje BioBeam 940, který má zvláštní léčebné vlastnosti, je příkladem zdroje, který se v přírodě nevyskytuje. BioBeam 940 používá úzkopásmový paprsek ke zmírňování příznačných bolesti kloubů při revmatických a artritických stavech, například bolesti zad či kolen, kloubů. Tento paprsek má zvláštní vlastnosti, které urychlují přirozený proces hojení, což má za následek méně lékařských zákroků a potřeby léků.

BioBeam 940 je vyráběn patentovou technologií v Izraeli a jedná se o dlouhodobě osvědčený a prodávaný výrobek po celém světě.